Фото: мережа
З нового навчального року в чернігівських навчальних закладах можна буде звернутися за медичною допомогою до медичних сестер. Рішення про повернення такої штатної одиниці у 2020-му році прийнято на рівні місцевої влади Чернігова.
У середніх школах працюватиме 32 медичні сестри. У профтехучилищах медичну допомогу надаватимуть 5 медичних працівників.
Фінансуватимуть утримання зазначених посад коштом бюджету Чернігова.
Фото: мережа
![]()

Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Перелік безкоштовних ліків для серця розширять
21 тисяча українців обрали «Скринінг 40+»
Українці отримають по 2000 грн на медобстеження
Сновська лікарня отримала дизельний генератор
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим