Фото: мережа
Новгород-Сіверська центральна районна лікарня сьомого серпня отримала допомогу у вигляді швидких тестів для виявлення антитіл до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ). Тестів надійшло 900 штук на загальну суму 10596 грн. Про це йдеться на офіційному сайті медичного закладу.
Тести надані МБФ “Альянс громадського здоров’я” у рамках реалізації проекту HealthLink (за фінансової підтримки USAID).
Як зазначив лікар-інфекціоніст Андрій Недашківський, це дасть можливість провести профілактичні заходи (акції) серед жителів громади для боротьби із епідемією ВІЛ/СНІДу в Україні.
Фото: мережа
![]()

Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Перелік безкоштовних ліків для серця розширять
21 тисяча українців обрали «Скринінг 40+»
Українці отримають по 2000 грн на медобстеження
Сновська лікарня отримала дизельний генератор
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим