Фото: мережа
У селі Плиски Борзнянського району Чернігівської області завершилося будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Як повідомили в управлінні капітального будівництва Чернігівської ОДА, спорудження було розпочато за ініціативи Плисківської громади та органів місцевого самоврядування, оскільки старий медзаклад містився в будівлі, яка експлуатується з 1880-го року та перебувала в незадовільному технічному стані.
Відтепер медичну допомогу в новій амбулаторії зможуть отримати майже 2800 мешканців Плисківської ОТГ на території доступності до медзакладу.
Фото: мережа
![]()

Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Перелік безкоштовних ліків для серця розширять
21 тисяча українців обрали «Скринінг 40+»
Українці отримають по 2000 грн на медобстеження
Сновська лікарня отримала дизельний генератор
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим