Біоревіталізація – сучасний різновид контурної пластики. На відміну від мезотерапії, при біоревіталізації вводять не вітамінний комплекс, а гіалуронову кислоту. Під час цієї процедури з допомогою мікроін’єкцій вводиться гіалуронова кислота. Молекули гіалуронової кислоти збирають та утримують вологу в клітинах шкіри; додатково введена гіалуронова кислота стимулює вироблення власної. Саме вона відповідає за тонус, еластичність та зволоженість шкіри.
Вже давно не є секретом згубний вплив навколишнього середовища на втомлену шкіру мешканців мегаполісу. Перепади температури, забруднене вихлопними газами повітря, нещадний до шкіри ультрафіолет, недостатня кількість вологи та постійні стреси – всі ці фактори безперервно впливають на відкриті ділянки шкіри.
Втома, втрата пружності, сухість та зневоднення, розширені судини, посилена пігментація та передчасне старіння шкіри нікого не прикрашають. Причиною такого стану шкіри може бути порушення водного балансу та дефіцит гіалуронової кислоти. На жаль, ці процеси у чоловіків та жінок починаються зовсім рано – з 25 років. Щоб наслідки не стали незворотними, потрібно починати дбати про свою шкіру заздалегідь. Відновити водний баланс швидко та ефективно допоможе біоревіталізація.
Як правило, такі ін’єкції робляться локально, найбільш схильні до вікових змін області: перенісся, зовнішні куточки очей, лоб, носогубні складки, шия. Після процедури підвищується пружність шкіри, покращуються обмінні процеси, знижується пігментація – оброблена область набуває здорового та квітучого вигляду. Такий догляд набагато ефективніший і результативніший, порівняно з кремами та сироватками, тому що активні речовини потрапляють у глибші шари шкіри, а гіалуронова кислота сприяє виробленню власного колагену та еластину, які зсередини вирівнюють шкіру та наповнюють зморшки.
Як працює гіалуронова кислота
Пружність і гладкість шкірі надає переплетення волокон еластину та колагену. Еластін виконує роль фіксатора цих волокон. Молекули гіалуронової кислоти розташовуються між цими волокнами, заповнюючи собою вільний простір. Вона, як своєрідна губка, притягує та утримує у шкірі воду: єдина молекула кислоти у вигляді ланцюжка може утримувати до 500 молекул води! Дефіцит гіалуронової кислоти призводить до передчасного в’янення шкіри, спричиненого розпадом молекул колагену та еластину. Гіалуронова кислота надає стимулює клітини, що виробляють еластин та колаген, які, у свою чергу, відповідають за еластичність та пружність шкіри. Весь процес впливу на шкіру можна розглядати у два етапи.
Перший етап – перші два тижні після біоревіталізації – розгладжуються складки та зморшки, тут працює безпосередньо введена під шкіру кислота, яка й компенсує нестачу власної кислоти. До кінця другого тижня клітини повністю виводять введену гіалуронку та починають виробляти «рідні» колаген та еластин, активно починається реставрація шкірного покриву. Зменшується кількість та глибина зморшок, підвищується загальний тонус шкіри, нормалізується водний баланс.
Препарат застосовується не тільки на обличчі, а й на шиї, руках, животі, інтимній зоні. Сама процедура біоревіталізації абсолютно безболісна, високоефективна і результат видно відразу. Особливою популярністю для застосування біоревіталізації користуються область навколо очей, повіки, руки і область декольте, так як саме вони найбільш схильні до впливу ультрафіолету і потребують ретельного догляду та відновлення. І саме ці ділянки тіла нетактовно заявляють усім про справжній вік жінки. Процедура показана для інтенсивного відновлення пружності шкіри після засмаги, швидкого схуднення, агресивної дії хімічних пілінгів. Основна відмінність біоревіталізації полягає в тому, що гіалуронова кислота бореться саме з проблемами шкіри, а не просто заповнює собою ділянки з дефіцитом об’єму. Потрібно більш короткий курс процедур з негайним ефектом після першої процедури.
Протипоказання до процедури:
- запальні процеси у зоні передбачуваних ін’єкцій;
- вагітність; період лактації;
- підвищена схильність до утворення рубців;
- аутоімунні захворювання;
- підвищена чутливість до гіалуронової кислоти;
- приймання препаратів, що розріджують кров;
- онкологічне захворювання.
Фото: мережа