Мамопластика – Операція зі збільшення грудей. Процедура мамопластики може бути проведена лише досвідченими хірургами із відповідною кваліфікацією. Крім того, вона вимагає попереднього проходження аналізів та діагностичних обстежень. Також під час підготовки до операції лікарем враховуються індивідуальні особливості тіла пацієнтки. zdorovym.com.ua – видання спробувало розібратися в основних питаннях, відповіді на які слід знати, перш ніж звертатися в клініку пластичної хірургії.
1. Індивідуальні особливості
Одним із основних параметрів тіла пацієнтки, що враховується лікарем, є розмір грудної чашки. Він важко піддається зміні – генетику не обдуриш. Тому за одну операцію одержати великий розмір вийде не у всіх. Справа в тому, що організму після хірургічного втручання потрібно відновитися і прийти до тями. Тому різка зміна розміру молочних залоз, наприклад, на 3 розміри може спричинити негативні наслідки для здоров’я.
Вирішення цієї проблеми полягає в тому, щоб провести кілька операцій через певний проміжок часу. Завдяки цьому вдасться «розсунути» природну стелю для розміру грудей.
2. Вплив операції на процес годування груддю
Операція, як відомо, проводиться на молочних залозах. Вони відповідають за процес годування груддю. При штучному збільшенні грудей хірургічним шляхом зменшується кількість тканин, що беруть участь у процесі вироблення молока.
Втім, у більшості випадків пацієнткам після операції вдається зберегти здатність до годування груддю. Важливо, щоб розріз знаходиться якомога далі від соска.
Таким чином, статистика дає сприятливий прогноз із цього приводу. Однак розслаблятися не варто – деяким жінкам після операції можуть знадобитися додаткові медичні процедури для забезпечення нормального годування.
Цей фактор необхідно обговорювати із лікарем. Тільки професіонал зможе визначити ризики виникнення ускладнень та визначити відповідне місце для розрізу.
3. Після операції потрібно буде відновлюватись
Збільшення грудей – складна операція, яка потребує як професіоналізму лікаря, так і дотримання всіх заходів безпеки пацієнткою. Тому перед процедурою потрібно заздалегідь подбати про лікарняний. Приступати до роботи відразу після проведення хірургічного збільшення грудей не рекомендується.
У середньому лікарняний після таких операцій триває близько тижня. Період відпочинку також необхідний для комфорту пацієнтки – після процедури в неї можуть спостерігатися симптоми тяжкості та болю.
В окремих випадках лікар призначає спеціальні ліки – знеболювальні, вітаміни та інше.
4. Місця для розрізу можуть бути різними
Слід пам’ятати, що розріз для проведення операції зі збільшення грудей може знаходитися в різних місцях. Відповідна ділянка тіла вибирається лікарем. При виборі враховуються індивідуальні параметри тіла пацієнтки: форма грудної чашки, вага, ріст. Також важливим фактором є бажаний розмір та форма.
Розріз може бути під пахвою, під грудьми, на соску і у верхній частині живота. Все залежить від конкретної ситуації. Однак найчастіше операція здійснюється або на соску, або під грудьми.
5. Операція може погіршити поставу
Про цей пункт можна забути, якщо ви хочете збільшити груди на невеликий розмір пропорційно до ваших вроджених даних. Однак якщо планується операція зі збільшення розміру молочних залоз на кілька розмірів, слід враховувати цей фактор.
Справа в тому, що вага великих імплантатів буде відчутною порівняно з природними грудьми. Через це з незвички жінка почне інстинктивно сутулиться. Це швидко погіршить поставу.
6. Однієї операції не завжди достатньо
У деяких випадках (наприклад після пологів) одним збільшенням молочних залоз не обійтися. Справа в тому, що багато пацієнток помилково вважають, що операція зі збільшення розмірів виконає всі їхні косметичні запити.
Насправді, це не завжди так. Іноді може бути потрібна додаткова підтяжка шкіри. На щастя, досвідчені лікарі можуть проводити обидві операції одночасно.
7. Операція може спричинити додаткові проблеми
Існують ризики виникнення додаткових проблем зі здоров’ям після операції зі збільшення грудей. Найбільш поширеними недугами одразу після операції є гематоми. Вони виникають через скупчення крові та найчастіше проходять самостійно. Однак у разі серйозних ускладнень слід негайно звернутися до лікаря.
Також після операції є ризик підхопити інфекційні захворювання. Це може статися через недбалість хірурга, який проводив процедуру. Основними симптомами в даному випадку є підвищення температури, біль у кінцівках та постійна втома. Видаляти імплантати для лікування не потрібно – досить просто пройти курс медикаментозного лікування.
Висновок
Таким чином, перед операцією потрібно враховувати багато факторів. Слід розуміти, що якість проведеної процедури залежить від кваліфікації хірурга. Тому обирайте лише сертифіковані клініки, не бійтеся ставити запитання та виконуйте всі вказівки лікаря. Можливо, візьміть другу фахову думку.
Фото: Меd Сity