Фото: мережа
Чернігівське харчове підприємство ТОВ “Наша булочка” передало КНП «Чернігівська обласна лікарня» кисневий концентратор. Про це йдеться на офіційному сайті медичної установи.
У відділенні інтенсивної терапії загального профілю лікуються хворі з важкою хірургічною і терапевтичною патологією. Більша частина з них потребує кисневої терапії. Не зважаючи на те що відділення обладнано централізованою подачею кисню, виникає потреба в додаткових джерелах кисню для пацієнтів виникає. Особливо актуально це під час епідемії коронавірусу, коли від своєчасної кисневої терапії залежить життя людини.
Фото: мережа
![]()

Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Перелік безкоштовних ліків для серця розширять
21 тисяча українців обрали «Скринінг 40+»
Українці отримають по 2000 грн на медобстеження
Сновська лікарня отримала дизельний генератор
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим