Лікарі та медичні працівники, які працюють із хворими на COVID-19, отримують всі виплати, які гарантує держава. Принаймні в цьому запевняє Чернігівська ОДА. Так за березень-липень провели повний розрахунок, на що спрямовано 21,5 млн гривень, завершуються виплати за серпень.
Також проведено страхування медичних працівників. Так 285 медичних працівників І хвилі госпіталізації осіб із гострою респіраторною хворобою COVID-19 та 343 медичних працівники бригад екстреної медичної допомоги застраховані за Програмою медичного страхування на випадок захворювання «Коронавірус COVID-19» з терміном страхування 1 рік.
![]()

Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
У медцентрі “Filada” угробили 42-річну пацієнтку
Скільки Україна отримала медичної гуманітарки?
Андрію Котяшу закидають фіктивну інвалідність
Медики Дубіль і Зуб — серед кнопкодавів проти НАБУ
Кардіологічна розкіш: як жирує Ліна Малашенко
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим