Фото: Суспільне Чернігів
Троє травмованих внаслідок вибуху на території одного з підприємств Чернігова відвезли до обласної лікарні. Про це в коментарі Суспільному повідомив генеральний директор Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Даниленко.
UPD: За інформацією оперативного командування “Північ”, пообіді 19 жовтня у Чернігові над промзоною сили ППО збили ворожу ракету, а її уламки впали на складське приміщення, спричинивши його руйнування.
З його слів, усі троє — чоловіки, мають травми голови. Чи загрожують поранення їхнім життям, лікарі нині встановлюють.
Як сказав Даниленко, ще двох людей медики оглянули на місці події, надали їм необхідну допомогу. Госпіталізації вони не потребували.
Як прокоментував ситуацію журналістам Суспільному на місці події начальник ОВА В’ячеслав Чаус, серед постраждалих є важкопоранені. Усі травмовані — цивільні.
Як повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко, з трьох постраждалих, двоє у важкому стані, вони наразі перебувають у реанімації.
За попередніми даними — не “шахед”. Відповідні служби встановлюють обставини, що саме вразило. Тут літав БПЛА — однозначно літав. Працювало наше ППО, працювали й безпілотники, оснащені, на ураження. Зараз встановлюємо, що відбулось.
Фото: Суспільне Чернігів
![]()

Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
У медцентрі “Filada” угробили 42-річну пацієнтку
Скільки Україна отримала медичної гуманітарки?
Андрію Котяшу закидають фіктивну інвалідність
Медики Дубіль і Зуб — серед кнопкодавів проти НАБУ
Кардіологічна розкіш: як жирує Ліна Малашенко
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим