Шкільна їдальня поки не працює, шестеро дітей на самоізоляції. Така ситуація у Смяцькій школі на Новгород-Сіверщині, шістьох вихованців якої минулої п’ятниці шпиталізували до районної...
харчова безпека
З настанням весни люди потягнулися на природу, на пікніки-шашлики. Багато хто хоче відзначити вихідні на природі, але як провести їх без шкоди для здоров’я?...

Новгород-Сіверщина: отруєння дітей у школі
Який шашлик безпечний?
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим