Фото: мережа
Медиків карет швидкої допомоги охоронятиме поліція охорони. У Чернігівській області було досягнуто домовленості між Управлінням поліції охорони та КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” про співпрацю у сфері забезпечення безпеки медичного персоналу.
Через це в автомобілях швидкої допомоги встановлені GPS-обладнання з тривожними кнопками, які дозволять відстежувати місце перебування медичних працівників та негайно реагувати на будь-які повідомлення, які надходитимуть від них.
Заступник начальника Управління поліції охорони Сергій Дерев’янко зазначив, що при надходженні сигналу «Тривога», оператор головного пункту централізованого спостереження одразу визначає адресу виклику та направляє найближчу групу реагування, яка прибуває на місце за лічені хвилини. Така співпраця допоможе захистити медичних працівників та уникнути злочинів.
Управління поліції охорони висловило подяку медичним працівникам за їх щоденну героїчну службу та заявило, що буде робити все для їхнього захисту та безпеки.
Фото: мережа
![]()

Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Перелік безкоштовних ліків для серця розширять
21 тисяча українців обрали «Скринінг 40+»
Українці отримають по 2000 грн на медобстеження
Сновська лікарня отримала дизельний генератор
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим