Фото: Анна Маляр
Військові лікарі з тіла війсковослужбовця видалили гранату ВОГ(постріл гранатометний ВОГ-25, – ред. ) Ситуація ускладнилася тим, що граната не розірвалася. Постріл було видалено у присутності двох саперів, які страхували безпеку медичного персоналу. Про це у своєму Телеграмі повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.
Операція проводилася одним з найдосвідченіших хірургів ЗСУ — Андрієм Вербою без електрокоагуляції. Такий спосіб було обрано хірургом виключно через те, що граната могла здетонувати в будь-який момент. Оперативне втручання пройшло успішно. Наразі пораненого військовослужбовця скеровано на реабілітацію.
Фото: Анна Маляр
![]()

У США пацієнт помер після пересадки нирки: чому?
Українці дають шалені прибутки польській медицині
Оштрафували за неправдиві виклики швидкої допомоги
Стоматполіклініку – будинок московита знесуть
Чернігівський пологовий будинок пішов на рекорд
Серце 17-річного ічнянина врятували у Швейцарії
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим