Фото:val.ua
У чернігівському геріатричному пансіонаті на коронавірус захворіли 35 підопічних, інформує UA. Чернігів
Про це 24 вересня на розширеній нараді у міськраді повідомив начальник управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Владислав Кухар.
За його словами, всі ті, хто хворіє в легкій формі, лікуються на місці в закладі. Також додав, що хворі ізольовані, тому не наражають на небезпеку інших підопічних.
Фото: val.ua
![]()

У Чернігові зафіксовано випадок вірусу “Дженні”
Коронавірус забрав життя 31 медичного працівника
На Чернігівщині від COVID-19 померли троє людей
Ковід знову забрав життя людей на Чернігівщині
Зареєстровано 676 активних випадків короновірусу
Зареєстровано 856 активних випадків коронавірусу
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим