Фото: В'ячеслав Чаус
Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 10 генераторів, які закуплено за кошти United 24. Обладнання вже розподілене в підрозділи Чернігівського, Корюківського, Прилуцького та Ніжинського районів. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус
Генератори невеликої потужності, однак можуть задовольнити базові потреби установ, при цьому споживають менше пального.
Фото: В’ячеслав Чаус
![]()

Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Перелік безкоштовних ліків для серця розширять
21 тисяча українців обрали «Скринінг 40+»
Українці отримають по 2000 грн на медобстеження
Сновська лікарня отримала дизельний генератор
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим