Фото: мережа
Учора, 3-го вересня, у Чернігові трапилася страшна трагедія, коли п’ятирічна дівчинка випала з третього поверху будинку. Інцидент стався на вулиці 1-ї танкової бригади.
Наразі дитина перебуває в лікарні в дуже важкому стані.
За попередньою інформацією правоохоронних органів, дівчинка була вдома разом зі своїм дідусем. На кілька митей дідусь залишив онуку на балконі без нагляду. У цей час дівчинка піднялася на стілець, що стояв біля вікна, і сперлася на москітну сітку. На жаль, кріплення сітки не витримало навантаження, і дитина впала з третього поверху будинку.
Дитину негайно госпіталізували до Чернігівської обласної дитячої лікарні з тілесними ушкодженнями. Зараз вона перебуває в реанімації у вкрай тяжкому стані, – повідомила гендиректорка лікарні Тетяна Лебедєва.
Правоохоронні органи розпочали розслідування події та з’ясовують обставини цього страшного інциденту.
Ця трагедія спричинила глибоке занепокоєння та співчуття у громаді Чернігова, і всі молитви та підтримка спрямовані на відновлення здоров’я маленької пацієнтки та її сім’ї в цей надзвичайно важкий час.
Фото: мережа
![]()

Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
У медцентрі “Filada” угробили 42-річну пацієнтку
Скільки Україна отримала медичної гуманітарки?
Андрію Котяшу закидають фіктивну інвалідність
Медики Дубіль і Зуб — серед кнопкодавів проти НАБУ
Кардіологічна розкіш: як жирує Ліна Малашенко
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим