Лікарі Чернігівської міської лікарні №2
300 дитячих листівок, фігурки із тіста і малюнки з побажаннями отримали лікарі Чернігова. Так вихованці обласного центру науково-технічної творчості вирішили підтримали медиків у рік боротьби з коронавірусом. Інформує Суспільне
18 грудня дитячі подарунки роз’їхалися до обласної, 1-ї та 2-ї лікарень і станції швидкої допомоги. Передавав подарунки Святий Миколай.
Так діти доєдналися до всеукраїнської акції «Дякуємо лікарям».
Як це було, дивіться у сюжеті.
![]()

Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Перелік безкоштовних ліків для серця розширять
21 тисяча українців обрали «Скринінг 40+»
Українці отримають по 2000 грн на медобстеження
Сновська лікарня отримала дизельний генератор
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим