У Чернігові знову зареєстрований випадок ботулізму — вже четвертий від початку року. Про це повідомляє ДУ “Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”.
Шостого травня до лікарні потрапив 26-річний місцевий мешканець, який напередодні вживав непатрану в’ялену рибу.
Наразі фахівцями проводиться розслідування випадків захворювання та лабораторні дослідження для підтвердження діагнозу.
Це не перший випадок ботулізму у Чернігові. 21 квітня 32-річний мешканець Чернігова потрапив до лікарні після вживання риби в’яленої непатраної власного виготовлення.
26 квітня зареєстровано ще 2 випадки захворювання ботулізмом у мешканців Чернігова. До лікарні потрапили люди 38 та 40 років, які також вживали рибу в’ялену непатрану власного виготовлення. Хворим введена протиботулінічна сироватка.
Фото – мережа
![]()

Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
У медцентрі “Filada” угробили 42-річну пацієнтку
Скільки Україна отримала медичної гуманітарки?
Андрію Котяшу закидають фіктивну інвалідність
Медики Дубіль і Зуб — серед кнопкодавів проти НАБУ
Кардіологічна розкіш: як жирує Ліна Малашенко
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим