Фото: stu.sn.ua
Студенти Національного університету «Чернігівська політехніка» переходять на дистанційне навчання на два тижні (з 5 по 16 жовтня). Про це Суспільному повідомила прессекретар навчального закладу Наталія Конопля.
З її слів, це пов’язано зі зростанням захворюваності на коронавірус у місті. Нині серед викладачів ніхто не захворів на COVID-19.
Дистанційно навчатимутися другі та четверті курси, магістри та доктори філософії. Першокурсники продовжать навчатися аудиторно.
Зазначимо, цьогоріч до університету прийшли майже 1000 першокурсників.
Фото: stu.cn.ua
![]()

У Чернігові зафіксовано випадок вірусу “Дженні”
Коронавірус забрав життя 31 медичного працівника
На Чернігівщині від COVID-19 померли троє людей
Ковід знову забрав життя людей на Чернігівщині
Зареєстровано 676 активних випадків короновірусу
Зареєстровано 856 активних випадків коронавірусу
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим