Фото:Вікіпедія
На короновірус захворіла Олена Панченко, очільниця Срібнянської райради, що на Чернігівщині. Про це вона сповістила в соціальній мережі “Фейсбук”, де має свою сторінку.
Результат дослідження жінка отримала 6 вересня. За словами пані Олени, вона стала контактною особою. Про це дізналася, перебуваючи у відпустці. Олена Панченко перебуває на самоізоляції та запевняє, що особам , які контактували з нею, теж буде здійснено ПЛР-тестування.
Фото: Вікіпедія
![]()

У Чернігові зафіксовано випадок вірусу “Дженні”
Коронавірус забрав життя 31 медичного працівника
На Чернігівщині від COVID-19 померли троє людей
Ковід знову забрав життя людей на Чернігівщині
Зареєстровано 676 активних випадків короновірусу
Зареєстровано 856 активних випадків коронавірусу
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим