Фото: Слово і Діло
Третього жовтня в чернігівській лікарні №3 відкрили «ковідне» відділення на 70 ліжок. Про це повідомив гендиректор Чернігівської міської лікарні Владислав Кухар на нараді в міськраді. Про це інформує Суспільне Чернігів
За його словами, загалом нині в стаціонарі чернігівських лікарень лікуються 174 хворих. З них 127 на кисневій підтримці, 7 на ШВЛ.
Наразі 77% хворих з загальної кількості потребують кисневої підтримки, – каже Владислав Кухар.
Також він зазначив, що нині у всіх госпіталізованих з COVID-19 спостерігається більш важкий перебіг хвороби.
Фото:Слово і Діло
![]()

У Чернігові зафіксовано випадок вірусу “Дженні”
Коронавірус забрав життя 31 медичного працівника
На Чернігівщині від COVID-19 померли троє людей
Ковід знову забрав життя людей на Чернігівщині
Зареєстровано 676 активних випадків короновірусу
Зареєстровано 856 активних випадків коронавірусу
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим