Напівпідземні баки для сміття комунального підприємства АТП2528 Чернігівської міської ради 9 вересня пройшли чергову процедуру санітарного миття. Про це сповіщається на сторінці закладу у “Фейсбуці”.
Обробили та вимили 75 контейнерів на 21-ому майданчику на вулицях 1 Травня, Бєлова, Всіхсвятській, Доценка, Захисників України, Пухова та Рокоссовського, – повідомив керівник підприємства АТП-2528 Руслан Волок.
За його словами, чергова санітарна обробка відбудеться згідно з графіком обслуговування, якщо не буде обставин, що вимагають термінового миття окремих контейнерів.
![]()

Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
У медцентрі “Filada” угробили 42-річну пацієнтку
Скільки Україна отримала медичної гуманітарки?
Андрію Котяшу закидають фіктивну інвалідність
Медики Дубіль і Зуб — серед кнопкодавів проти НАБУ
Кардіологічна розкіш: як жирує Ліна Малашенко
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим