Фото: мережа
21-го серпня 2020-го року на рівні Чернігівської обласної влади прийнято рішення щодо спрямування 1,1 мільйона гривень на заробітну плату працівникам дитячого санаторію “Пролісок”.
Комунальне неприбуткове підприємство перебуває на балансі Чернігівської обласної ради.
За словами губернатора Чернігівщини Андрія Прокопенка, цих коштів вистачить, щоб оплати працю співробітників, які підтримують життєдіяльність оздоровчого дитячого закладу в умовах, які спричинені коронавірусною інфекцією. На думку посадовця, у такий спосіб вдасться зберегти колектив та зберегти санаторій.
Фото: мережа
![]()

Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
У медцентрі “Filada” угробили 42-річну пацієнтку
Скільки Україна отримала медичної гуманітарки?
Андрію Котяшу закидають фіктивну інвалідність
Медики Дубіль і Зуб — серед кнопкодавів проти НАБУ
Кардіологічна розкіш: як жирує Ліна Малашенко
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим