Фото: В'ячеслав Чаус
Понад 23 тонни пелет отримала чернігівська філія українського товариства сліпих та його гуртожиток. Така цільова допомога має закрити потребу підприємства з опаленням на зимові місяці. Відтепер чернігівські люди з особливими потребами в теплі.
Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус на своїй сторінці у Facebook.
Він зазначив, допомога надійшла до області від благодійників — українців в Латвії (об’єднання “Конфедерація українців Латвії «ВІЧЕ»” та Посольство України в Латвійській Республіці).
Нагадаємо, наприкінці листопада уряд Латвії виділив 50 тисяч євро на відновлення вікон для чернігівської філії українського товариства глухих. Це підприємство постраждало в березні від авіабомби, яку скинули на стадіон імені Гагаріна. За ці гроші встановили 75 вікон, 25 листопада посол Латвії особисто завітав до чернігівського УТОГ.
![]()

Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Перелік безкоштовних ліків для серця розширять
21 тисяча українців обрали «Скринінг 40+»
Українці отримають по 2000 грн на медобстеження
Сновська лікарня отримала дизельний генератор
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим