З 7 вересня учні 5-11 класів у Чернігові навчатимуться за змішаною формою. Про це у коментарі сказав начальник управління освіти Чернігівської міськради Василь Білогура. Про це пише Суспільне
З його слів, це рішення має запобіжний характер у зв’язку з поширенням коронавірусу. Його ухвалили спільно з директорами шкіл.
Всі класи поділять на дві групи. Перша половина учнів відвідуватиме заняття на одному тижні, інша – на наступному тижні.
Дистанційно планується виконання тільки домашніх завдань. Тиждень тим дітям, що ходять до школи начитують матеріал, наступний тиждень ці діти вдома виконують домашні завдання, – сказав Білогура.
З його слів, 1-4 класи навчатимуться як і раніше. Так вирішили через те, що батьки не зможуть залишити маленьких дітей самих вдома.
![]()

Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
У медцентрі “Filada” угробили 42-річну пацієнтку
Скільки Україна отримала медичної гуманітарки?
Андрію Котяшу закидають фіктивну інвалідність
Медики Дубіль і Зуб — серед кнопкодавів проти НАБУ
Кардіологічна розкіш: як жирує Ліна Малашенко
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим