27 липня, у своє професійне свято, двоє медиків із Чернігівщини — Лариса Бояр та Тарас Войтків — отримали почесні нагороди “Орден Святого Пантелеймона” за...
Володимир Любченко
9-го серпня 2023-го року у столиці України, Києві, відбулася важлива церемонія нагородження видатних медичних працівників за їхній неоціненний внесок у рятування життів та професійну...

Двоє медиків Чернігівщини отримали медичний Оскар
Хто з медиків здобув Орден Святого Пантелеймона
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим