Днями лікарі Чернігівщини, які виявили мужність та героїзм під час активних бойових дій на території області, були нагороджені Президентом України Володимиром Зеленським. Захід відбувся...
Олена Сергєєва
Хворих на коронавірус тепер приймають у Чернігові в міській лікарні № 3 – нині в ньому лікуються вже 6 людей. Цей медзаклад став другим...

Лікарі, які тримали медфронт, отримали відзнаки
У Чернігові облаштували ще одне відділення під “ковід”
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим