З’явилися нові можливості для жителів Бобровиччини. Тепер можна проходити діагностику безпосередньо в амбулаторіях. З початку лютого в Бобровицькому центрі первинної медико-санітарної допомоги можна отримувати...
Андрій Ткаченко
Пацієнти Бобровицької та Новобасанської громад уже з початку 2024-го року матимуть можливість отримати повний спектр діагностичних послуг у медичних закладах, які підписали угоду з...

Діагностика пішла в амбулаторії Бобровиччини
Амбулаторії Бобровиччини отримали нове обладнання
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим