Фото: мережа
Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка розпочав свою повноцінну роботу після довготривалого мовчання через карантин, який спричинив коронавірус.
Драмтеатр обумовлює своє відвідання з урахуванням санітарно-епідемічних заходів, які передбачені в умовах протидії пандемії коронавірусу. Як то дезінфекція приміщень, обов’язковий масковий режим, вимірювання температури тіла на вході, соціальне дистанціювання.
Отже, драмтеатр розпочинається із захисної маски.
Фото: мережа
![]()

У Чернігові зафіксовано випадок вірусу “Дженні”
Коронавірус забрав життя 31 медичного працівника
На Чернігівщині від COVID-19 померли троє людей
Ковід знову забрав життя людей на Чернігівщині
Зареєстровано 676 активних випадків короновірусу
Зареєстровано 856 активних випадків коронавірусу
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим