18 жовтня від коронавірусу помер дев’ятикласник з Корюківки. Хлопець був учнем 4 школи. Про це повідомив мер Корюківки Ратан Ахмедов.
За його словами, хлопець мав супутні захворювання.
Як стало відомо Суспільному з власних джерел, підліток з суботи перебував на лікуванні в обласній дитячій лікарні в Чернігові.
Фото – Суспільне
![]()

Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
У медцентрі “Filada” угробили 42-річну пацієнтку
Скільки Україна отримала медичної гуманітарки?
Андрію Котяшу закидають фіктивну інвалідність
Медики Дубіль і Зуб — серед кнопкодавів проти НАБУ
Кардіологічна розкіш: як жирує Ліна Малашенко
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим