Фото: мережа
Чернігівська міська лікарня №2, яка є базовою у боротьбі із COVID-19, отримала 1500 наборів пробірок та зондів для проведення ПЛР-тестів, які представники об’єднання «Безпека медиків та мешканців регіону під час епідемії» передали медичним установам Чернігівщини.
Куратор Об’єднання Галина Синявська (аудиторії Чернігівщини вона більш відома як головний лікар Чернігівського обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення населення – ред. ) зазначила, що ті зусилля, які докладають небайдужі підприємці, мають величезне значення для подолання пандемії на Чернігівщини. Адже виявлення вірусу може запобігти подальшому розповсюдженню та зараженню великої кількості людей.
До нашої організації долучилося вже багато підприємців. Люди самі приходять і пропонують підставити плече нашим медикам. Раніше ми вже передавали різноманітні засоби індивідуального захисту для медзакладів міста та області, наразі передаємо зонди та пробірки, – звітувала куратор.
Фото: мережа
![]()

Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Перелік безкоштовних ліків для серця розширять
21 тисяча українців обрали «Скринінг 40+»
Українці отримають по 2000 грн на медобстеження
Сновська лікарня отримала дизельний генератор
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим