Прилуцька ЦМЛ
Опівночі 25 листопада у Прилуцькій центральній лікарні сталося коротке замикання електромережі без подальшого горіння.
Про це Високому Валу повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.
Через знеструмленням терапевтичного відділення, де на лікуванні перебувало 36 хворих, медичним персоналом організовано переведення 10 хворих до інфекційного відділення та 26 – до онкологічного відділення.
Фото – мережа
![]()

Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
У медцентрі “Filada” угробили 42-річну пацієнтку
Скільки Україна отримала медичної гуманітарки?
Андрію Котяшу закидають фіктивну інвалідність
Медики Дубіль і Зуб — серед кнопкодавів проти НАБУ
Кардіологічна розкіш: як жирує Ліна Малашенко
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим