З 8 вересня на два тижні призупинили освітньо-виховний процес Чемерської ЗОШ І-ІІІ ст. у зв’язку зі захворюванням на коронавірус працівника харчоблоку.
Про це повідомляє Козелецька РДА на своїй сторінці у Facebook.
На період самоізоляції учні навчатимуться за дистанційною формою.
Наразі встановлюється коло контактних осіб та джерело можливого інфікування COVID-19.
Фото – мережа
![]()

У Чернігові зафіксовано випадок вірусу “Дженні”
Коронавірус забрав життя 31 медичного працівника
На Чернігівщині від COVID-19 померли троє людей
Ковід знову забрав життя людей на Чернігівщині
Зареєстровано 676 активних випадків короновірусу
Зареєстровано 856 активних випадків коронавірусу
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим