Фото: Новини Запоріжжя
До 21 вересня школа у селі Городищі переведена на дистанційне навчання через підтверджений коронавірус у мешканки Бахмача, яка працює в Городищенському НВК.
Про це повідомляє Батуринська міська рада на своїй сторінці у Facebook.
Нагадаємо, що 8 вересня на два тижні призупинили освітньо-виховний процес Чемерської ЗОШ І-ІІІ ст. у зв’язку зі захворюванням на коронавірус працівника харчоблоку.
Джерело: Високий Вал
Фото: Новини Запоріжжя
![]()

У Чернігові зафіксовано випадок вірусу “Дженні”
Коронавірус забрав життя 31 медичного працівника
На Чернігівщині від COVID-19 померли троє людей
Ковід знову забрав життя людей на Чернігівщині
Зареєстровано 676 активних випадків короновірусу
Зареєстровано 856 активних випадків коронавірусу
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим