Ситуація у березні з захворюванням на коронавірус різко погіршилася, і в порівнянні з минулим місяцем у два з половиною рази збільшилася кількість хворих. Це...
Ольга Малець
З п’ятого листопада в Чернігівській міській лікарні №1 будуть госпіталізувати пацієнтів із коронавірусом. Для цього тут відведуть два поверхи. Це дозволить частково розвантажити другу...

Ситуація із короновірусом різко погіршилася
1-ша лікарня Чернігова прийматиме хворих на ковід
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим