Міський голова Новгорода-Сіверського Олег Бондаренко 29 жовтня помер у Чернігові в обласній лікарні. Головний лікар обласної лікарні Андрій Жиденко повідомив “Суспільному”, що у померлого...
мер
Зараз, коли в карантинних заходах пройшло пів року, тенденція вже зрозуміла: ковід від нас нікуди вже не подінеться, вважає мер Чернігова Владислав Атрошенко. Якщо вже цей...

Ковід забрав життя мера Новгород-Сіверського
Мер Чернігова пропонує змінити платівку “Ковід”
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим