Настоятель Храму Всіх Святих Чернігівських Петро Казновецький провів молебень «Про запобігання хворобливої пошесті». Сповіщає “Високий Вал”
Цей захід організували через поширення захворювання на коронавірус у Чернігові. Провели його на декількох в’їздах у місто. Зокрема на Гомельській трасі.
Такі молебни наразі проводять на регулярній основі по черзі різні храми міста.
Представники духовенства у своїх молитвах просять Господа захистити Чернігів та його жителів.
![]()

Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Перелік безкоштовних ліків для серця розширять
21 тисяча українців обрали «Скринінг 40+»
Українці отримають по 2000 грн на медобстеження
Сновська лікарня отримала дизельний генератор
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим