Служба повідомила, що жодних дій ні від пацієнтів ні від лікарів не потрібно, всі декларації, що укладені в зазначений період продовжені автоматично. Це зроблено, аби пацієнти в період карантинних обмежень через коронавірус не залишились без медичної допомоги.
Нагадємо, що раніше Уряд повідомив, що в Україні розпочинається третя хвиля епідемії коронавірусної інфекції. В цих умовах вкрай важливо, аби кожен громадянин мав постійний доступ до якісних медичних послуг.
![]()

Де шукати безкоштовні ліки: пояснення від МЗУ
Блефаропластика: як не стати жертвою реклами
Як керувати медичними даними в Кабінеті пацієнта
Реабілітація без бар’єрів: підсумки року від МОЗ
Україна розширює медичну допомогу ветеранам
Військовим за кордоном дозволили дистанційну ВЛК
Як втратили Михайла Митька: розслідування трагедії
Четверо дітей чекають на маму. Підтримаємо родину!
Червоний Хрест підтримує маломобільних громадян
Лабораторії ЗСУ перейдуть на автоматизований режим